محل تبلیغات شما

گزارش چهارم: به ریاست اطلاعات کل کشور:

خیلی سریع متن این گزارش را در کاغذ چاپ کنید و به ریاست اطلاعات کل کشور بدهید. تا آگاه شود.

همه این اتفاقات هفته قبل  که به بهانه گرانی بنزین ایجاد شد – واقعا کار مزدوران اسراییل بود.

و ماجرا از این قرار است که: شما هر بار که می خواهید جاسوس های اسراییل را شناسایی و دستگیر کنید – مزدوران اسراییل کشور ایران را به هم می ریزند. و اینقدر حاشیه درست می کنند و شما را سرگرم چیزهای دیگر می کنند. تا شما نتوانید جاسوس های اصلی اسراییل را شناسایی و دستگیر کنید.

و رئیس جمهور نیز جاسوس اسراییل است! چون چند سال بود این برنامه اصلاح قیمت سوخت را اجرا نمی کرد! و موقعی این برنامه را اجرا کرد که: من در گزارش قبلی خودم در مورد جاسوس های اسراییل افشاگری کردم. و گفتم اسراییل  در سیستم اطلاعاتی ایران تعداد زیادی جاسوس دارد. و کاملا مشخص است که: با قصد ایجاد انحراف – این سناریوی گران کردن بنزین را اجرا کرده و بعد مردم را به بهانه گرانی بنزین به خیابان آوردند! و تظاهرات ایجاد کردند! تا شما نتوانید جاسوس های اسراییل را شناسایی و دستگیر کنید. چون اینطوری اطلاعات ایران را سرگرم یک چیز دیگر کرد!

و این عکس العمل نشان مزدوران اسراییل در ایران نشانه درست بودن گزارش قبلی من است.

و حالا به شما توصیه می کنم: این ماجرای اغتشاشات گرانی بنزین را  رها کنید. و از این به بعد همه تمرکز خودتان را برای شناسایی و دستگیری اعضای شبکه جاسوسی اسراییل در دولت ایران بکار ببرید.

و من در روزهای آینده چندین روش برای شناسایی جاسوس های اسراییل به شما می گویم. و از شما می خواهم خیلی سریع اقدام کنید و جاسوس های اصلی اسراییل را شناسایی و دستگیر کنید.

موضوع دوم:

به رئیس اطلاعات کل کشور بگویید: دستور بدهد: اینترنت من یک نفر را وصل کنند. من کاری به سایر مردم ایران ندارم. و شما اگر دوست دارید اینترنت همه مردم ایران را قطع نگه دارید – قطع کنید. ولی اینترنت من یک نفر را قطع نکنید. و از این به بعد هیچوقت اینترنت مرا قطع نکنید.

چون اگر اینترنت من قطع باشد من نمی توانم اطلاعات کشف کنم و به شما گزارش بدهم. و اگر اینترنت من قطع نبود همین گزارش حالا  را من چند روز پیش به شما می دادم.

2/9/1398

پیام فوری به ریاست اطلاعات کل کشور: تاریخ: 11/11/1398

گزارش پنجم: به ریاست اطلاعات کل کشور: 1/10/1398

گزارش چهارم: به ریاست اطلاعات کل کشور:

اسراییل ,جاسوس ,گزارش ,شناسایی ,قطع ,اینترنت ,جاسوس های ,شناسایی و ,های اسراییل ,اسراییل را ,و دستگیر ,بهانه گرانی بنزین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نقد شامپوی رفع سفیدی مو