محل تبلیغات شما

گزارش پنجم: به ریاست اطلاعات کل کشور: 1/10/1398

خیلی سریع متن گزارش را در کاغذ چاپ کنید. و به ریاست اطلاعات کل کشور بدهید. تا متوجه شود. و دستور دستگیری جاسوس های اسراییل را بدهد.

من قبل از اینکه وارد بحث معرفی شبکه جاسوس های اسراییل در خود سیستم اطلاعاتی ایران بشوم. لازم است اول بطور کلی در مورد فساد در سیستم اطلاعاتی ایران به شما گزارش بدهم تا بدانید چه خبر است.

در سیستم اطلاعاتی ایران – همان طور که مامور درستکار وجود دارد. مامور فاسد هم وجود دارد. مامور و رشوه گیر هم هست. مامور جاسوس هم هست. مامور وابسته به گروه های شیطانی هم هست. که دستورات شیطان  را اجرا می کند.

و حالا بطور خلاصه انواع ماموران اطلاعات را به شما معرفی می کنم: من عین حقیقت را به شما می گویم:

1 – گروه اول: بعضی از ماموران اطلاعات شیطانی هستند! و دستورات شیطان را اجرا می کنند! شیطان در سیستم اطلاعاتی ایران نفوذ کرده است! و  بعضی از ماموران اطلاعات نوکر شیطان هستند!

و با توجه به اینکه گزارش این مورد طولانی است لازم است در یک گزراش جداگانه به شما بگویم چه خبر است.

2 – گروه دوم: بعضی از ماموران اطلاعات ایران وابسته به باند سران فتنه هستند! و به نفع سران فتنه کار می کنند و جاسوسی می کنند!

این موضوع در سال های گذشته – برای خود من اتفاق افتاده است. ماجرا از این قرار است: چندین سال قبل – بعضی از ماموران اطلاعات به اشتباه فکر کرده بودند لابد من طرفدار هستم! و بخاطر همین یک مدت برای من ایجاد مزاحمت کردند! و مزدوران تحت فرمان خودشان در اطلاعات را برای اذیت و آزار من می فرستادند!

به این ماموران و باند سران فتنه اطلاع بدهید: این مشکلاتی که برای شما ایجاد شده است. هیچ ارتباطی به من ندارد. و تقصیر من نیست. و شما اگر می خواهید انتقام بگیرید: بروید از رهبر انتقام بگیرید. بروید با تسویه حساب کنید. به من چه – چون من که کاره ای نیستم که شما بیخودی مثل سگ به جان من افتاده بودید.

سوال؟ ممکن است شما بگویید: از کجا فهمیدی که این ماموران وابسته به باند سران فتنه هستند؟ جواب: اینها یکی از مزدوران خودشان را نزد من فرستاده بودند. و این مامور شروع کرد به فحش دادن! و گفت: محمد خاتمی خوب است! و . تا این حرف ها را گفت در اصطلاح دو زاری من افتاد. و من همه چیز را فهمیدم  دردش از کجاست!

3 – گروه سوم: بعضی از ماموران اطلاعات هستند! و برای برای اینکه بتوانند بودجه بیت المال را بند. اینها افراد فامیل و همشهری خودشان را به عنوان آدمفروش در اطلاعات استخدام می کنند! و بعد برای اینکه بتوانند از اطلاعات پول بگیرند – مجبور هستند علیه این و آن گزارش دروغ و چرت و پرت بگویند! برای اینکه بگویند ببینید ما چقدر فعال هستیم و بعد از بودجه اطلاعات پول بگیرند!

که این پول ها هم حرام است و هم حق الناس است. و به همین دلیل به مقامات ادارات اطلاعات توصیه می کنم: جلوی ی اینها را بگیرید. و اجازه سوءاستفاده و یدن پول بیت المال را ندهید. و همه پول هایی را که در سال های گذشته از اداره اطلاعات یدند را پس بگیرید. اینطوری می توانید کسری بودجه دولت را جبران کنید.

4 – گروه چهارم ماموران فاسد – کسانی هستند که: از موقعیت خودشان سوءاستفاده می کنند! مثلا: یکی از ماموران فاسد با من دشمنی شخصی دارد و می خواهد مرا اذیت کند! و از بودجه اطلاعات به اراذل و اوباش و مزدوران تحت امر خودشان در اطلاعات دستور داده تا مرا اذیت کنند!

5 – گروه پنج: بعضی از ماموران اطلاعات جاسوس هستند. و در اطلاعات ایران چند تا شبکه جاسوسی وجود دارد.

و من الان به مدت حدود  ده سال است که: گرفتار شبکه جاسوسی اسراییل شدم! ماجرا از این قرار است:

حدود یازده سال قبل – من گزارش دادم. و شبکه جاسوسی اسراییل و چند نفر از جاسوس های اسراییل را که در خود اداره اطلاعات ایران مشغول به کار بودند را معرفی کردم. (من گزارش داده بودم که: رئیس ستاد مبارزه با جاسوسی خودش جاسوس است. و حرف من صد درصد درست بود. چون بلافاصله بعد از گزارش من – اینها را دستگیر و محاکمه و اعدام کردند).

و حالا بعد مشکلی که برای ایجاد شده این است که: شبکه جاسوسی اسراییل می خواهد از من انتقام بگیرد! و بعضی از ماموران اطلاعات ایران عضو شبکه جاسوسی اسراییل هستند! و این ماموران جاسوس با سوءاستفاده از امکانات دولتی  به مدت ده سال است که: اذیت و آزار زیادی به من وارد کردند. و علیه من توطئه می کنند و برای من نقشه می کشند. و می خواهد یک بلایی سر من بیاورند. که تا امروز موفق نشدند. و بازی سر من در می آورند و .

و با استفاده از روش های مختلف اذیت و آزار زیادی به من وارد کردند. و ضرر و زیان زیادی به من وارد کردند. و مانع کار و زندگی من شدند. و اینها ول کن هم نیستند.

و برای اینکه شما متوجه بشوید چه بازی سر من درآوردند یک نمونه مثال می زنم:

یکی از روش های این ماموران جاسوس برای اذیت کردن من اینطوری بود که: این ماموران برای اینکه بهانه داشته باشند مرا اذیت کنند. ابتدا در مورد من دروغ پردازی کرده بودند! و در مورد من گزارش دروغ داده بودند که: من باند دارم!

و بعد به این بهانه که: می خواهند مرا زیر نظر داشته باشند و در باند من نفوذ کنند – از پول بودجه اطلاعات به اراذل و اوباش رشوه می دادند! و اینها را می فرستادند تا برای من ایجاد مزاحمت کند! و با من دعوا کنند و مرا بزنند و غیره . به این بهانه که می خواهند در باند من نفوذ کنند!!! و مرا زیر نظر داشته باشند!!!

البته نقشه این ماموران جاسوس اسراییل این بود که: اینها به اراذل و اوباش آموزش داده بودند تا در خیابان و یا محل کار به من گیر بدهند و به من فحش بدهند! و مرا عصبانی کنند تا من بزنم یکی را بکشم. و بعد مرا دستگیر کنند و اعدام کنند! و انتقام اعدام شدن جاسوس اسراییل را از من بگیرند!

و کاملا هم مشخص بود که: اینها یک شبکه جاسوسی هستند! چون اینها برای اذیت کردن من یک روز آدمفروش های نیروی انتظامی را می فرستادند! و روز بعد آدمفروش ها و مزدوران اطلاعات سپاه را می فرستادند! و روز بعد آدمفروش ها و مزدوران اطلاعات را می فرستادند! و روز بعد آدمفروش ها و مزدوران بسیج را می فرستادند! و . و هر روز یک بازی سر من در می آوردند!

و از اینجا معلوم می شود که: شبکه جاسوسی اسراییل در همه جا نفوذ دارد! و همین الان بعضی از ماموران – جاسوس اسراییل هستند و جاسوسی می کنند!

و من در مدت ده سال گذشته همه این مزدورانی را که برای اذیت کردن من فرستادند را شناسایی کردم. و الان مشخصات صد نفر را در یک لیست نوشتم. و این آدمفروش ها الان مهره سوخته هستند. و دیگر بدرد اطلاعات نمی خورند. و باید اینها را  اخراج کنید.

و در مورد این گزارش دروغی که در مورد من داده و گفته من باند دارم نیز لازم است به اطلاع شما برسانم که: صد درصد دروغ است. چون خود رئیس اطلاعات می داند که من باند ندارم. چون من یک شهروند عادی هستم و هیچ پول و ثروتی ندارم! شما خودتان باید شعور داشته باشید: کسی باند دارد که قدرت حکومت در دستش هست و ثروتمند است! نه من که هیچ کاره هستم و هیچ ثروتی ندارم.

و همچنین لازم است بدانید که: خود این ماموران نیز می دانند که من باند ندارم! و هدف اینها اذیت کردن و زدن من بوده است! چون برای نفوذ در باند سوژه اینطوری عمل نمی کنند! شما کجای دنیا دیدید که برای نفوذ در باند سوژه – اراذل و اوباش را بفرستند با سوژه دعوا کند!

شما کجای دنیا دیدید که برای زیرنظر گرفتن سوژه – اراذل و اوباش را بفرستند تا با سوژه دعوا کند! و از اینجا معلوم می شود که خود این ماموران جاسوس اسراییل قصد اذیت کردن داشتند! و موضوع نفوذ در باند من نبوده است!

بلکه این ماموران جاسوس برای اینکه بهانه داشته باشند تا مرا اذیت کنند یک دروغی گفتند که من باند دارم! که بعد به بهانه اینکه می خواهند در باند من نفوذ کنند! از امکانات اداره اطلاعات استفاده کنند و از بودجه اطلاعات به اراذل و اوباش پول بدهند و بفرستند تا با من دعوا کند و برای من ایجاد مزاحمت کنند و .

ببینید اداره اطلاعات ایران چقدر  خر تو خر است! که جاسوس اسراییل از بودجه اطلاعات ایران به اراذل و اوباش رشوه می دهد تا برای من ایجاد مزاحمت کند و اینطوری از من انتقام بگیرند!

و بر شما واجب است که: همه این پول های بیت المال  را که به اراذل و اوباش رشوه دادند باید از اینها پس گرفته شود. که فکر نکنند لابد خیلی زرنگ هستند!

و در مدت ده سال گذشته – همه دستمزد و مزایایی را که این ماموران جاسوس گرفتند باید پس گرفته شود. چون این ماموران جاسوس در حال انجام وظیفه نبودند. بلکه در حال اذیت کردن من بودند. و دولت به اینها دستمزد می دهد تا امنیت برقرار کنند نه اینکه برای مردم ناامنی ایجاد کنند. و از نظر شرعی دستمزدی که اینها گرفتند حرام است. و حق الناس است. به همین دلیل شما باید همه پول هایی را که گرفتند از اینها پس بگیرید. و باید به نرخ روز حساب کنید و حتی سود و کارمزدش را نیز باید حساب کنید.

البته من یک مورد را به عنوان نمونه بیان کردم. وگرنه این ماموران جاسوس وابسته به اسراییل –  گوه های زیادی خوردند. و این ماموران از بودجه اطلاعات به بیست نفر از آدمفروش های اطلاعات رشوه داده بودند تا در مورد دروغ پردازی کنند و هر روز یک دروغی در مورد من گزارش دروغ می دادند! و حتی کار به جایی رسیده بود که به افراد خلافکار رشوه می دادند تا علیه من گزارش دروغ بدهند! و یک مدت به های سابقه دار  رشوه می دادند و در دادگستری پارتی بازی می کردند و اینها را از زندان آزاد می کردند! و در عوض از اینها می خواستند که یک دروغی علیه من بگویند و بعد اینها را به عنوان آدمفروش در خیابان سر راه من می گذاشتند! تا صحنه سازی کنند و یک فیلمی بازی کنند و با من حرف بزنند و بعد دوباره چند تا دروغ و چرت و پرت در مورد من گزارش بدهند! تا بعد این ماموران بهانه داشته باشند علیه من توطئه کنند!

و یک مدت به مجرم های کار رشوه می دادند! و هر کس به ناموس مردم می کرد اینها  در دادگستری پارتی بازی می کردند و مجازات اینها را کم می کردند! و در عوض از اینها می خواستند تا در مورد من یک دروغی گزارش بدهند! و بعد در خیابان اینها را به عنوان آدمفروش سر راه من می گذاشتند و به اینها آموزش می دادند تا به یک بهانه ای با من حرف بزنند و صحنه سازی کنند و بعد چند تا دروغ علیه من بگویند! برای اینکه بهانه داشته باشند علیه من پرونده سازی کنند! و من شرم داشتم با این مجرم های کار حرف بزنم!

و یک مدت به مجرم های مواد فروش رشوه می دادند! و به موادفروشان اجازه می دادند تا مواد فروشی کنند! و در عوض از این موادفروشان می خواستند که علیه من گزارش دروغ بدهند!

و حتی دو تا مجرم که با همدستی همدیگر ی کرده بودند و طلاهای مردم یده بودند! به نام م ص . این ماموران جاسوس  با  پارتی بازی و اعمال نفوذ در آگاهی و دادگستری مانع مجازات افراد شده بودند! و در عوض از این دو نفر خواسته بودند تا چند تا دروغ و چرت و پرت در مورد من بگویند! که این آقا می خواهد در زمان آینده  ی کند! که همین مجرم به نام م ص جرم های دیگری نیز انجام می داد مثل خرید و فروش موادمخدر و مصرف موادمخدر و . و من با چشم خودم دیدم که: طلاهایی را که ی کرده بودند را بطور کم کم در پاساژ طلافروش ها می فروخت! که آگاهی باید به جرم فروش مال مسروقه اینها را دستگیر می کرد! ولی اینها را ازاد گذاشته بودند! و در عوض از این مجرم ها خواسته بودند که علیه من چهار تا گزارش دروغ و چاخان بگویند! برای اینکه بعد بهانه داشته باند علیه من اقدام کنند! و بعد چند بار نیز این کثافت را به عنوان آدمفروش در خیابان سر راه من گذاشته بودند تا صحنه سازی کنند و این آدمفروش با من حرف بزند و یک فیلمی بازی کند و دوباره چند تا گزارش دروغ و چرت و پرت علیه من بگوید! که من محل سگ به این کثافت نگذاشتم.

و حتی این ماموران جاسوس وقتی دیدند که اینطوری نمی توانند علیه من اقدام کنند. نقشه های دیگری برای من کشیده بودند! و این ماموران جرم قوادی انجام داده بودند! و به افراد رشوه داده بودند! و این ها را در خیابان سر راه من می گذاشتند! و انتظار داشتند تا من با این ها  رابطه نامشروع برقرار کنم! تا بعد مرا به جرم رابطه نامشروع دستگیر کنند و اعدام کنند! و انتقام اعدام شدن جاسوس های اسراییل را از من بگیرند!

که این کار ماموران نشانه منافق بودن این ماموران است. چون آدم مسلمان هیچ وقت از این کارهای کثیف نمی کند! و شما به این مامور منافق رحم نکنید.

و در مورد این آدمفروش هایی که در مورد من گزارش دروغ دادند نیز لازم است به اطلاع شما برسانم که: شما اگر دقت کنید متوجه می شوید که یک نفر به اینها رشوه داده و مشخصات مرا به اینها داده است!

چون در حالت طبیعی هیچکس نباید مرا بشناسد! چون من بطور کاملا مخفیانه و ناشناس زندگی می کنم. و افراد عادی جامعه طرف من نمی آیند! و هیچکس با من حرف نمی زند! و هر کس به طرف می آید: یا آدمفروش است و یا کسی اینها را فرستاده است!

و این ماموران منافق برای اینکه بتوانند علیه من پرونده سازی کنند دست به هر کاری زدند! بطوریکه من الان جرات نمی کنم در خیابان با مردم حرف بزنم! بگو چرا ؟  من قبلا با یک کثافتی دو کلمه حرف زدم. و بعد این ماموران به سراغ آن کثافت رفته بودند و به عنوان آدمفروش استخدامش کرده بودند! و بعد در خیابان چهار بار آن کثافت را به عنوان آدمفروش سر راه من گذاشتند تا با من حرف بزند و یک فیلمی بازی کند و بعد چند دروغ و چرت و پرت علیه من گزارش بدهد! تا بعد این ماموران بهانه داشته باشند علیه من پرونده سازی کنند. و با سوءاستفاده از امکانات اداره اطلاعات برای من ایجاد مزاحمت کنند! و .

حالا من برای اینکه این گزارش طولانی نشود – سایر مزاحمت های اینها را بیان نمی کنم. چون اگر بخواهم همه ظلم هایی را که در حق من کردند را بگویم باید هزاران صفحه گزارش بنویسم.

و تنها راه نجات من این است که: شما باید شبکه جاسوسی اسراییل را نابود کنید. تا دیگر نتوانند برای من مزاحمت ایجاد کنند.

چون من پیش خودم حساب کردم که حتی اگر حکومت ایران عوض شود مزاحمت اینها ادامه پیدا می کند. چون ما با یک شبکه جاسوسی اسراییل طرف هستیم که می خواهند از من انتقام اعدام شدن جاسوس های اسراییل را بگیرند.

و حالا من روش شناسایی همه اعضای شبکه جاسوسی اسراییل را به شما می گویم. و از شما می خواهم که: این جاسوس ها را نابود کنید.

و برای شروع کار – شما اول یک بازداشتگاه مخفی درست کنید. چون شما از راه قانونی نمی توانید  جاسوس های اسراییل را دستگیر و بازجویی و اعتراف گیری کنید. و برای شناسایی سایر جاسوس ها باید این ماموران را مخفیانه دستگیر کنید و در بازداشتگاه مخفی اینقدر بزنید تا سایر همدستان خودشان را معرفی کنند. شما اینطوری می توانید اعضای شبکه جاسوسی اسراییل در بین نیروهای اطلاعات را شناسایی و دستگیر و نابود کنید.

و برای شروع کار – اول اینطوری عمل کنید. من قبلا گفتم رئیس ستاد مبارزه با جاسوسی خودش جاسوس است. و شما محاکمه و اعدامش کردید. و لازم است بدانید که: این جاسوس ها تنها نبودند. بلکه اینها یک شبکه جاسوسی بودند. و ماموران جاسوس دیگری با اینها همدست بودند. و همدست های اینها هنوز دستگیر نشدند! و همدست های این جاسوس ها همین الان در اطلاعات مشغول به کار هستند! و همین ها هستند که برای من ایجاد مزاحمت می کنند و می خواهند انتقام اعدام شدن همکار جاسوس خودشان را از من بگیرند!

و برای شناسایی سایر همدستان این جاسوس های اعدام شده – اول بررسی کنید تا بفهمید که:

این جاسوس ها (رئیس ستاد مبارزه با جاسوسی که اعدام شد) توسط چه کسانی منصوب شدند؟ چون آن کسی که این جاسوس ها را به ریاست ستاد مبارزه با جاسوسی منصوب کرده بوده است خودش نیز جاسوس اسراییل است.

کدام ماموران از این جاسوس ها تشویقی گرفتند؟

کدام ماموران توسط این جاسوس ها  ارتقاء درجه و مقام گرفتند؟

و کدام ماموران توسط این جاسوس ها در سایر پست ها منصوب شدند؟

کدام ماموران با این جاسوس ها ارتباط داشتند؟

چون این مامورانی که توسط اینها منصوب شدند و یا با اینها ارتباط داشتند به احتمال خیلی زیاد جاسوس هستند. و شما با بازجویی از این ماموران می توانید سایر جاسوس های اسرائیل را شناسایی و دستگیر کنید.

اینها قدم اول است. شما این کارها را انجام بدهید. تا در مراحل بعدی به شما بگویم چطور می توانید سایر جاسوس های اسراییل را شناسایی و پیدا کنید.

البته مراحل بعدی راحت تر است – چون شما خیلی راحت می توانید با بازجویی شدید از این مامورهایی که برای من نفر فرستادند و آدمفروش فرستادند و اراذل و اوباش را فرستادند – اعتراف بگیرید و سایر همدست های این ماموران جاسوس  را دستگیر شناسایی کنید.

پیام فوری به ریاست اطلاعات کل کشور: تاریخ: 11/11/1398

گزارش پنجم: به ریاست اطلاعات کل کشور: 1/10/1398

گزارش چهارم: به ریاست اطلاعات کل کشور:

ماموران ,جاسوس ,اطلاعات ,اینها ,های ,یک ,کنند و ,این ماموران ,علیه من ,بودند و ,و در ,شبکه جاسوسی اسراییل ,بهانه داشته باشند ,سیستم اطلاعاتی ایران ,اینکه بهانه داشته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلبه ای احساسات من دســــت نوشت کوهنورد