محل تبلیغات شما

پیغام مهم برای مقام معظم شیطان:
از افراد شیطان پرست می خواهم این پیام را به شیطان اطلاع بدهید، و شیطان را آگاه کنید،
مشکلی که ایجاد شده به این صورت است که:
یکی از جادوگرها حقه بازی کرده است، و شیطان را فریب داده است، و من نیز تعجب کردم که چطوری شیطان حماقت کرده و فریب این جادوگر را خورده است!
ماجرا از این قرار است، یکی از جادوگرها برای اینکه به من ضرر وارد کند، و شیطان را به جان من بیندازد، شیطان را گول زده و به شیطان دروغ گفته که من می خواهم مانع کار شیطان بشوم!
و شیطان هم فریب خورده و فکر کرده که لابد من می خواهم مانع کار شیطان بشوم،
و به همین دلیل شیطان یک لشکر از شیاطین را برای اذیت و آزار من و برای گرفتار کردن من فرستاده است، و بلاهای زیادی سر من آورده است،
و شیطان به اشتباه فکر می کند که لابد من می خواهم نقشه های شیطان را خراب کنم، و به همین خاطر شیطان مانع کار من شده است و شیطان نمی گذارد من هیچ کاری انجام بدهم،

و حالا لازم است به شیطان اطلاع بدهید: این جادوگر به تو دروغ گفته است، اینطوری نیست، اشتباه فکر نکن،
این جادوگر با این دروغی که به شیطان گفته دو تا ضرر به شیطان وارد کرده است: ضرر اول این است که: وقت شیطان هدر می رود چون شیطان باید کارهای مهمتری انجام بدهد، در حالی الان شیطان سرگرم اذیت کردن فرد کوچکی مثل من شده است، که هیچ اهمیتی برای شیطان ندارد،
و به من هم ضرر وارد شده است،
حالا لازم است به شیطان اطلاع بدهید: من هیچ خطری برای شیطان ندارم، و من اصلا هیچ کاری به شیطان ندارم، من مانع اجرای نقشه شیطان نیستم، من به راه خودم می روم، و شما هم به راه خودتان بروید،
من برای اینکه شیطان فکر نکند من مانع خراب شدن نقشه تو هستم - من حتی عبادت هم نمی کنم،
من فقط می خواهم ریاضت انجام بدهم،
و از شیطان تقاضا دارم مانع کار من نشو، و بگذار من کارم را انجام بدهم، فقط همین، و لذا از شیطان می خواهم این شیاطینی را که برای ایجاد مشکلات برای من فرستادی برگردان، و این سحر و جادو هایی که برای من کردی را باطل کن، و از این به بعد مانع کار من نشو ، چون به ضرر خودت است،
و لازم است شیطان بداند که: این جادوگر با این دروغی که به شیطان گفته هم شیطان را سرگرم کار بیهوده کرده است،
و هم از من سوءاستفاده کرده است، چرا ؟ چون این جادوگر برای ضرر وارد کردن به من از شیطان کمک می گیرد و اینطوری از شیطان سوءاستفاده کرده و از شیطان قدرت گرفته و کارهای دیگری انجام داده است، چون شیطان مجبور شده به این جادوگر قدرت بدهد تا بتواند برای من جادو کند،
البته یکی دیگر از دلایلی که من این پیام را در اینجا گذاشتم بخاطر این است که: شیطان پرستان حتی در اطلاعات نیز نفوذ پیدا کردند، و الان بعضی از کارکنان اطلاعات و نیروهای نظامی و مقامات کشور شیطان پرست هستند و نقشه های شیطان را در ایران اجرا کردند،
و به اینها نیز اطلاع بدهید: اینقدر بیخودی با من دشمنی نکنید، من اصلا خطری برای شما ندارم و کاری به شما ندارم، من به راه خودم می روم و شما نیز به راه خودتان بروید،

پیام فوری به ریاست اطلاعات کل کشور: تاریخ: 11/11/1398

گزارش پنجم: به ریاست اطلاعات کل کشور: 1/10/1398

گزارش چهارم: به ریاست اطلاعات کل کشور:

شیطان ,است، ,کرده ,مانع ,کار ,ضرر ,به شیطان ,شیطان را ,می خواهم ,این جادوگر ,مانع کار ,شیطان اطلاع بدهید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز تخصصی سنجش شنوایی و سمعک مهر قزوین