محل تبلیغات شما

پیغام فوری به ریاست اطلاعات کل کشور:

سریعا همین الان - این پیام را به رئیس اطلاعات کل کشور اطلاع بدهید:

من حرفم را رک و صریح می گویم، من می خواهم اسم اعظم را کشف کنم و قدرت آن را بدست بیاورم - و اگر من نتوانم بدست بیاورم - هیچکس نمی تواند بدست بیاورد، به همین دلیل بهتر است به من کمک کنی تا بتوانم آن را بدست بیاورم،
من الان دچار مشکل شدم و چند سال است که سه نفر دعانویس شیطان پرست مزاحم کار من هستند، و مدام یا برای من سحر و جادو می کنند، و یا با موکل شیطانی در کار من تجسس می کنند،
و این کار آنها باعث می شود تا اسم اعظم به من وحی نشود،
و تا زمانی که این منافق ها زنده باشند به من وحی نمی شود، چون این ظالم ها  نباید خبردار شوند،

و حالا درخواست من از شما این است که: همین امشب به آدمکش های تحت فرمان خودت دستور بدهید تا این سه نفر دعانویس شیطان پرست را به قتل برسانند و به جهنم بفرستند، و بعد جسد این سه نفر در آتش بسوزانید و خاکستر این منافق ها را نابود کنید، تا هیچ اثری از این آشغال ها باقی نماند،
همین امشب کار را تمام کنید تا فردا صبح این سه نفر منافق نباید زنده باشند،

چندین سال قبل بین سال های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۶ -  شیطان این سه نفر دعانویس شیطان پرست را به عنوان استاد معنوی سر راه من گذاشت - تا مرا گمراه کنند تا من نتوانم  پیشرفت معنوی پیدا کنم‌،
و رئیس اطلاعات خودش می داند این سه نفر چه کسانی هستند،
و حالا این سه نفر مزاحم من هستند و مدام یا برای من جادو می کنند یا با موکل شیطانی در کار من تجسس می کنند، و مانع کار من هستند،

وقتی اینها مانع کار من می شوند - در حقیقت به همه ضرر وارد کردند - و به خود شما  ضرر وارد می شود،
چون مثلا من سال قبل حرف های خیلی مهمی را می خواستم به شما بگویم، ولی بخاطر اذیت و آزار این سه نفر منافق - به من وحی نشد ، و نتوانستم به شما بگویم، و اینطوری به شما ضرر وارد شده است،
و در حقیقت این سه منافق به شما ضرر وارد کردند،

البته این سه نفر منافق در آینده ضررهای زیادی به شما و دیگران وارد می کنند، و برای خودتان هم سحر و جادو خواهند کرد و شما را وادار به کار دیگری می کنند،
پس به نفع خودتان است که همین الان دستور کشتن این سه نفر منافق را بدهید و اجرا کنید و تمامش کنید، و این سه نفر منافق به جهنم خواهند رفت.
و همه افراد تحت فرمان خودت را بفرست تا کار را تمام کنند،

پیام فوری به ریاست اطلاعات کل کشور: تاریخ: 11/11/1398

گزارش پنجم: به ریاست اطلاعات کل کشور: 1/10/1398

گزارش چهارم: به ریاست اطلاعات کل کشور:

سه ,نفر ,کار ,منافق ,ضرر ,بدست ,این سه ,سه نفر ,کار من ,نفر منافق ,به شما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها